Fokozatot kell váltani

A modellváltás mézeshetei elmúltak, fokozatot kell váltani – fogalmazott Dr. Gelencsér András rektor a Pannon Egyetem veszprémi kampuszán tartott összdolgozói értekezleten. A rektor kiemelte: bár sok olyan fórum van, ahol különféle képviseletek által információhoz lehet jutni, de ezek nem biztos, hogy eljutnak mindenkihez, ezért tartották fontosnak a mostani, direkt kommunikációt a kollégákkal.

Karrierportál: ahol a kereslet és a kínálat találkozik

Első kézből kaphatnak információt a Pannon Egyetemen elérhető állásokról, illetve a hallhatóknak szánt munkalehetőségekről az álláskeresők az egyetem weboldalán a karrier menüpont alatt.

„Az Egyetem jó munkahely, de…” – Beszámoló a dolgozói elégedettség felmérés eredményeiről

„Az Egyetem jó munkahely”, a kérdőívet kitöltő kollégák 73 százaléka gondolja így - derült ki a Minőségfejlesztési Központ által készített dolgozói elégedettség- és lojalitás mérésből. A kérdőívet idén a dolgozók 54 százaléka töltötte ki, ez két százalékkal több az előző évinél.

A SAS Bizottsága partnere konferenciát szervez a Pannon Egyetemen

A SAS Bizottsága partnere konferenciát szervez a Pannon Egyetemen 2023. november 23-24-én.

Együttműködési megállapodást kötött a Pannon Egyetem a Kulcs Patikával

A Pannon Egyetem és a Kulcs Patika partneri megállapodása értelmében mindig az elérhető legnagyobb kedvezményekre jogosultak az egyetemi dolgozók, ehhez csupán egy Arany Kártyát kell regisztrálniuk.

Parkolás az alsó kampuszon és a mélygarázsban

A MÉLYGARÁZS 2023. október 16. napján történt megnyitásától eltelt időszak tapasztalatai alapján az alábbiakat kéri az Üzemeltetési és Biztonságszervezési Főosztály az alsó kampuszon a parkolókat használó egyetemi dolgozóktól.

A munkatársi portálról is elérhető a Nexon Time elektronikus nyilvántartási rendszer

Az új rendszer számtalan funkcióra ad lehetőséget. A próbaüzem szeptember elsején elindult, folyamatosan bővül adatokkal és új lehetőségekkel, szeptember 5-től már a Munkatársi Portálon is elérhető a Nexon Time; a Munkatársi Rendszerek menüpont első ikonjára kattintva elérhető vált a nyilvántartási rendszer.